Brak ulubionych produktów.

Brak produktów w koszyku.

O Nas

Jak wygląda Kraina Dzieciaka? To proste! Jest pełna kolorów, śmiechu dziecka i błogiej beztroski. To miejsce, w którym cały świat jest niezwykle intrygujący, a wygoda pożądana! Dlatego nie wyobrażamy sobie tego wszystkiego bez wygodnych ubranek, które sprawiają, że to poznawanie świata staje się znacznie przyjemniejsze.

Jest jeszcze coś, co powinno tworzyć KRAINĘ każdego DZIECIAKA. To miłość! Bez niej cała reszta nie ma żadnego znaczenia. Będziemy szczęśliwi, jeśli dopełnieniem Waszej miłości względem najmłodszych będą ubranka z KRAINY DZIECIAKA. Jednego jesteśmy pewni – zapewnią mu one wygodę w odkrywaniu tych małych i wielkich rzeczy.

Co skłoniło nas do stworzenia tego miejsca? Dusza testera! Przemykając między półkami sklepów kupowaliśmy kolejne ubranka dla swojej pociechy i sprawdzaliśmy, które z nich będą dla niej najlepsze. W końcu wybraliśmy te ulubione. Ciągle sprawdzamy jednak nowe produkty, aby móc dawać Wam to co najlepsze.

Kraina Dzieciaka to wysokiej jakości ubranka oraz dodatki dla dzieci i niemowląt, sprawdzone marki, atrakcyjne ceny i wyłącznie polskie produkty, które pokochali najmłodsi!

Doskonale wiemy, że najszczersze opinie wystawiają mali klienci. To oni tak naprawdę weryfikują jakość wszystkich produktów, a miarą tych ocen jest ich radość. My z kolei sprawdzamy, czy stosunek jakości do ceny wywołuje uśmiech – tym razem na twarzy mamy, taty, babci, dziadka, cioci, wujka i każdego, kto postanowi obdarować jakiegoś małego człowieka pięknymi i milusińskimi ubrankami.

Kraina Dzieciaka jest miejscem dla Was. Sprawdźcie, jakie produkty przygotowaliśmy dla Waszych pociech. Dzielcie się z nami swoimi spostrzeżeniami, dawajcie znać, czego potrzebujecie. Nie czujcie się tutaj gośćmi, czujcie się mieszkańcami KRAINY DZIECIAKA!

Zostańmy w kontakcie:
+48 505 947 675
sklep@krainadzieciaka.pl

Piękno w Krainie Dzieciaka odkrywamy dzięki Asi, która tworzy dla nas wyjątkowe fotografie.
W poszukiwaniu kolejnych urzekających ujęć zapraszamy na Jej stronę – Wdzięczne Kadry.